İnşaat sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız İstanbul / Beylikdüzü'nde Halil ÖZMADEN tarafından Özmaden Karot olarak kurulmuştur.  İstanbul ve çevre illere yayılan ayrıca köklü referanslara imza atan, alanında uzmanlaşmış kadrosu, ve hizmeti ile beton delme, beton kesme, beton kırma sistemleri sektöründe Kaliteli hizmet vermektedir. Teknolojik olarak sürekli yenilenen, sorumluluğun bilincinde ve ilkel yaklaşımıyla sektörün örnek firmalarından olmuştur.

İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet veren firmamız. her türlü beton delme, beton kesme, beton kırma, bina yıkıma kat indirme gibi işleriniz için projelerinize mutlak bir çözüm üretir.

Özmaden Karot olarak sizlere her zaman en kaliteli hizmeti en doğru zamanda kusursuz bir şekilde sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. "Karotçu" dendiğinde ilk destekçiniz olacak isim Özmaden Karot olmalıdır.

Saygın Müşterilerimize;

  • Özmaden Karot kurulduğu günden bu güne her türlü şartlar altında koşulsuz müşteri memnuniyeti ile her türlü projelerinize çözüm sunar.
  • Teknolojik, profesyonel cihazlarla tüm işlerinizi gerçekleştirir
  • Karotçuluk sisteminde Her alanda uzmanlaşmış ekipler tarafından işiniz kısa sürede teslim edilir.

Özmaden Karot Olarak Amacınız;

  • En kaliteli hizmeti veren güvenilir bir firma unsurunu sürekli kılmak
  • %100 müşteri memnuniyeti
  • İş ve işçi güvenliğine önem vermek

İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet veren firmamız. Her türlü beton delme, beton kesme beton kırma, bina yıkma kat indirme gibi işleriniz için projelerinize mutlak bir çözüm üretir.