Beton Kesme

Alanında uzman kesim ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımızla beton kesme işlerinizde sizlere kusursuz hizmet için çalışıyoruz. Beton kesme işlerimiz ve referanslar mevcuttur.

İletişime Geç »

Beton Delme

Özmaden Karot olarak beton kesme işlemlerinde olduğu gibi beton delme işlerinizde de size bir telefon kadar yakınız. Bizden teklif almadan işe başlamayın, referanslarımıza göz atın.

İletişime Geç »

Beton Kırma Hizmetleri

Beton kırma uygulaması yapılması gerektiren zamanlarda Özmaden Karot olarak elektrikli, hidrolik, havalı, mini iş makineleri ve ağır iş makineleri ilk akla gelen teknolojilerle her an hizmetinizdeyiz.

İletişime Geç »

Epoksi Filiz Ekleme

Bina güçlendirme alanında kolon, kriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi (ilave - ek birleştirme) gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde ağır yük ve makinelerin işleyiş olarak...

İletişime Geç »

Bina Deprem Testi

Oturduğunuz bina depreme dayanıklı mı değil mi, bina ömrünü tamamlamış mı tamamlamamış mı? Deprem testini nerede nasıl yaptırabilirim? Bu sorulara yanıt bulamayıp, endişeye düştüğünüz anlarda size...

İletişime Geç »

Hidrolik Raylı Kesme

Hidrolik raylı beton kesme işlerinizde de sizlerleyiz. Hidrolik kesme makinesi ile demir donatılı ve donatısız betonlarda hasarsız, yatay, dikey ve 180º açı ile 50 cm kalınlığa kadar betonu kesebilir.

İletişime Geç »

Telle Beton Kesme

Beton kesme sistemlerindeki en gelişmiş teknolojinin ürünü "Hidrolik Tel Kesme" makinasıdır. Yüksek değerlerde kesme derinliğine ulaşabilen tek yöntem olarak karşımıza çıkmakta olan bu sistem ile...

İletişime Geç »

Derz Kesim

Beton plakanın sorunsuz birleşimi için, derz kesme makinesi ile sökülen kalıp yerleri düz bir şekilde kesilir. Derz kesme makinesi bir standın üzerinde motor koyulması ile beton ve asfalt kesmeye yarayan makinedir.

İletişime Geç »

Kontrollü Bina Yıkımı

Tadilat, yenileme, güçlendirme, depreme karşı tedbirlerle her türlü bina yıkımı işlerinizde de hizmet vermekteyiz. Ağır iş makineleri ve beton kesme beton delme araçları ile hizmetinizdeyiz.

İletişime Geç »

karotçu

Karotçu

Karotçu dendiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olan Özmaden Karot, alanında uzman ve deneyimli ekibiyle hizmetinizdedir. Detaylı bilgi için bizi arayın.

Karotçu »

Beylikdüzü Karot

Beylikdüzü Karot

İstanbul'un tüm ilçelerinde ve çevre illerde hizmet veren firmamız, Beylikdüzü Karot işlerinizde size bir telefon kadar yakın! Hemen iletişime geçin.

Beylikdüzü Karot »

İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet veren firmamız. Her türlü beton delme, beton kesme beton kırma, bina yıkma kat indirme gibi işleriniz için projelerinize mutlak bir çözüm üretir.